KONST / Litografier / Färglitografi 7434106
nr 743 4106
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), skärgårdsmotiv, 223/300, signerad, motivets mått: 40x29
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 februari 2012
kl 18:51:55
27 feb
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson